http://www.techland.pl1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 
Zabezpieczenie antypirackie w Chrome 2003-06-16 00:00
(poniedziałek)
Chrome został wyposażony w nietypowy systemem zabezpieczeń przeciwko nielegalnemu kopiowaniu. Zabezpieczenie to nie będzie w jawny sposób uniemożliwiać kopiowania płyty z grą, a nielegalna kopia nie będzie z początku różnić się od oryginału. Jednak po pewnym czasie, użytkownicy pirackiej kopii, zaczną doświadczać różnych, nieprzyjemnych wydarzeń, utrudniających lub wręcz uniemożliwiających grę w Chrome. Ponadto Chrome jest również wyposażony w system weryfikacji unikalnego klucza wymaganego do gry przez internet oraz pobierania specjalnych dodatków do gry. Więcej informacji na temat dodatków przedstawimy wkrótce.
 
Test Demo Chrome 2003-06-13 00:00
(piątek)
Dziś gra Chrome trafiła wreszcie do sklepów na terenie Polski. Tymczasem, w oczekiwaniu na publiczne demo prezentujące zalety Chrome, możecie zapoznać się z demem testowym. Ta wersja gry, służyła przez ostatnie dwa miesiące testom kompatybilności i jak zastrzegają autorzy, nie reprezentuje ostatecznej jakości gry. Niemniej można po niej zorientować się, jaki potencjał przedstawiała gra dwa miesiące temu. Oficjalne publiczne demo gry jak podają autorzy pojawi się w lipcu.
Ponadto informujemy, że do test dema załączonego do lipcowego numeru CD Action jest już dostępny patch, dzięki któremu gra uruchamia się poprawnie na kartach GeForce MX 4 440. Patch można pobrac tutaj
 
Realizujemy przedpremierowe zamówienia Chrome 2003-06-10 00:00
(wtorek)
W sobotnią noc płyta z jedną z najbardziej oczekiwanych polskich gier została wysłana do tłoczni. Włożyliśmy w tę grę naprawdę dużo pracy. Dziękujemy wszystkim, którzy nas zdopingowali do tego, aby gra była jak najlepsza. Mamy nadzieję, że Chrome nie zawiedzie Waszych oczekiwań. - mówi Paweł Zawodny, dyrektor produkcji w firmie Techland.
W związku z wysłaniem Gold Mastera do tłoczni, Techland ma niespodziankę dla osób które zamówiły Chrome w przedpremierze. Będą oni mieli szansę zapoznać się z Chrome przed oficjalną premierą gry. Wszyscy, którzy zamówią grę Chrome do środy (11.06) włącznie, otrzymają grę przed premierą. Tym, którzy zamówią grę później, ale przed 16 czerwca, będziemy ją wysyłać w dniu złożenia zamówienia - mówi Karina Puchała, dyrektor handlowy w firmie Techland.
Zapraszamy do składania zamówień
 
Borderland 2003-06-09 11:55
(poniedziałek)
Chrome, jak można przeczytać z opisu twórców, posiada bardzo rozbudowane i wielowątkowe mapy w trybie dla jednego gracza. Jednak nie da się ukryć, iż większość czeka na moment połączenia się na serwery i zmierzenia się z przeciwnikiem. W związku z tym mamy dla Was interesującą i miłą niespodziankę, widoki z pięknie ozdobionej mapy - Borderland, w której to walki będą toczone na moczarach silnie zarośnięte przez tamtejszą florę. Mapa ta tworzona jest w trybie Domination, czyli kontrolowania punktów z dwoma flagami. Zarośla, krzaki i olbrzymie drzewa wyrastające pośrodku moczar tworzą niepowtarzalny klimat gry. Mapa zapowiada się wyśmienicie, zatem należy jedynie czekać... Zobacz screeny..
 
 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11Take-Two Interactive o CHROME

Gathering.com o CHROME

Techland na targach - galeria

zdjęcia z prapremiery CHROME