http://www.techland.pl1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 
Kolejne premiery Chrome na świecie 2003-10-09 12:41
(czwartek)
24 września odbyła się premiera Chrome w Turcji oraz w Australii. 30 września Chrome ukazał się w Czechach, Słowacji i na Węgrzech. A już 11 października kolejne premiery - w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.
Informujemy również, iż już niedługo wszystkim użytkownikom gry Chrome zarejestrowanym na stronie www.chromethegame.com/rejestracja zostanie wysłany najnowszy patch oraz soundtrack z gry. Prosimy o jeszcze troche cierpliwości.
 
Nowy trailer Chrome 2003-10-02 16:16
(czwartek)
Dzisiaj Techland zaprezentował nowy trailer z Chrome. Ponad dwuipółminutowy film pokazuje między innymi głównych bohaterów gry, różnorodne taktyki prowadzenia rozgrywki i wszechstronne wykorzystanie systemu implantów. Trailer daje również przedsmak rozległych przestrzeni zróżnicowanych krajobrazowo planet, na których rozgrywaja się poszczególne misje. Film prezentuje także pojazdy wykorzystywane w grze oraz część uzbrojenia dostępnego zarówno dla gracza, jak i jego przeciwników. Rozsiądź się wygodnie przed monitorem.
Pobierz trailer
 
Chrome - aktualizacja do wersji 1.1.1.0 2003-09-26 18:21
(piątek)
Od dzisiaj na stronach chromethegame.com oraz gry.wp.pl dostępna jest aktualizacja Chrome. Zachęcamy do zapoznania się z listą modyfikacji wprowadzanych przez patch oraz do pobrania pliku - zawiera on wiele zmian i poprawek gry.
Polscy gracze po zainstalowaniu pliku dostaną taką wersję gry, jaka została wydana na zachodzie. Dzięki temu będą mogli uczestniczyć w rozgrywce na angielskich czy włoskich serwerach.
 
Techland zwiększa przepustowość łącz 2003-09-19 17:38
(piątek)
Firma Techland informuje, iż pod koniec przyszłego tygodnia zamierza zwiększyć przepustowości łącz.
Przeżywamy w tej chwili bardzo duży wzrost oglądalności i dlatego zdecydowaliśmy się na zmianę łącz właśnie teraz. Nowe łącze będzie ponad pięciokrotnie szybsze od używanego dotychczas. Pozwoli to na obsługę większej ilości odwiedzających oraz zapewni transfer pozwalający na komfortowe surfowanie po naszych serwisach wszystkim odwiedzającym. - powiedział Rafał Gut, administrator serwisów WWW w firmie Techland.
Zapraszamy do odwiedzania naszych stron:
www.techland.pl
xr.techland.pl
sgp.techland.pl
 
 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11Take-Two Interactive o CHROME

Gathering.com o CHROME

Techland na targach - galeria

zdjęcia z prapremiery CHROME