http://www.techland.pl


 
Które spośród wszystkich dostępnych broni w Chrome są Twoimi ulubionymi broniami?


Bartek Paul - Game Designer,
TechlandKażdy gracz, który lubi sobie postrzelać, będzie miał w chromie z czego wybierać. A jakie są moje ulubione (guny)? Karabin szturmowy CAFS. Za jego uniwersalność. Gracz nie może nosić w chromie nienaturalnej liczby broni, więc jej wybór to ważna sprawa. CAFS znakomicie sprawdza się w walce na otwartych terenach, jest celny (szczególnie w połączeniu z odpowiednim implantem), ma też spory zasięg. Ale również w walce na bliski kontakt, w wąskich korytarzach kolonii, czy stacji orbitalnych, sprawuje się znakomicie. Co jeszcze poza CAFS'em? Mamy kilka lżejszych i cięższych pistoletów, różnego typu karabiny i broń ciężką. Mamy też kilka broni nietypowych, np. karabin plazmowy Xatron. Właściwie jest bronią myśliwską, ale w rękach Logana (czyli gracza) może stać się naprawdę potężną bronią. Poza tym jest niesamowicie efektowny :))


Pawel Zawodny - Development Manager,
TechlandMam kilku faworytów, jeżeli chodzi o broń w chromie. Np. ciężki pistolet dCaster AT, wyposażony w system termoelektrycznej akceleracji pocisku. To taki odpowiednik Magnum44 w świecie Chrome'a. Ma zaledwie siedmiostrzałowy magazynek, do tego po każdym strzale akumulator akceleratora musi się załadować, więc pistolet nie jest specjalnie szybkostrzelny, ale za to jego siła nie ma sobie równych nawet wśród karabinów. Akcelerowany pocisk przebija ściany, kontenery i większość pancerzy. Strzelanie z dCaste'a wymaga rozwagi i precyzji, można powiedzieć, że to broń trudna do opanowania, ale myślę że większość graczy go polubi.


Pawel Marchewka - Managing Director,
TechlandOczywiście to która broń będzie twoją ulubioną, zależy od tego jaką taktykę będziesz preferował. Jeżeli nie chcesz być snajperem, to nie ma takiej konieczności, z każdą sytuacją możesz poradzić sobie na wiele sposobów. Dla mnie najbardziej przydatnym środkiem eliminowania przeciwnika jest karabin snajperski OCI. Ma ogromny zasięg, dużą siłę i efektowny system celowniczy, pozwalający na bardzo precyzyjne zdejmowanie odległych celow. Jako dodatkowe wyposażenie mieszczące się w plecaku biorę często pistolet TC234 lub jeśli zadanie wymaga cichego działania wybieram nieco większą opcje z tłumikiem. Niski czas przeładowania oraz stosunkowo wysoka celność sprawia, że to bardzo skuteczna broń na średnią i bliską odległość. Jako uzupełnienie warto zabrać też kilka granatów plazmowych. Po odrobinie treningu potrafią uratować z niejednej, beznadziejnej sytuacji.Take-Two Interactive o CHROME

Gathering.com o CHROME

Techland na targach - galeria

zdjęcia z prapremiery CHROME