http://www.techland.pl1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 
Techland na GC i ECTS 2003-08-24 15:07
(niedziela)
Wczoraj zakończyły się targi gier i elektronicznej rozrywki Games Convention w Lipsku. Za kilka dni w Londynie otwarta zostanie kolejna odsłona ECTS, największej tego typu ekspozycji w Europie. Podczas obydwu tych imprez Techland będzie prezentował swoje produkty, kładąc szczególny nacisk na trzy tytuły. Pierwszy z nich to właśnie Chrome, flagowy produkt Techlandu, futurystyczna gra FPP, której światowa premiera będzie miała miejsce we wrześniu. Drugi z tytułów promowanych podczas targów to Xpand Rally, spektakularne wyścigi samochodowe tworzone przez Techland na engine Chrome. Trzecią pozycją będzie Weird War, gra z gatunku cRPG przedstawiająca wyjątkowo tajemniczy i egzotyczny epizod z II Wojny Światowej. WeirdWar został stworzony przez Mirage Interactive, a jego światowym wydawcą został Techland.
Zapraszamy do odwiedzania stoiska firmy Techland.
 
Nowa strona WWW 2003-08-21 14:56
(czwartek)
Od kilku dni możemy już oglądać nową odsłonę witryny www.chromethegame.com. Strona ma nowy, lżejszy i estetyczniejszy layout, a także została rozbudowana o dodatkowe sekcje poświęcone klanom graczy, ChromeTeam i edytorowi ChomeEd. Tworząc ją uwzględniliśmy również potrzeby osób dysponujących wolniejszym łączem internetowym. - powiedział Rafał Gut, administrator serwisów www z firmy Techland.
Użytkownicy Chrome mają również w dalszym ciągu możliwość rejestracji swoich kopii gry na stronie http://chromethegame.com/rejestracja. Dzięki temu w połowie września otrzymają gratis soundtrack z Chrome.
 
Gathering podpisuje umowę w sprawie Chrome 2003-08-18 16:30
(poniedziałek)
Wydawca gier komputerowych Gathering, należący do Take Two Interactive Software, Inc. poinformował, że Chrome, nowa gra FPP, zostanie wydana pod jego szyldem we wrześniu tego roku.
Jesteśmy dumni z tego, co udało nam się do tej pory osiągnąć z Chrome. Gracze będą mogli swobodnie poruszać się po ogromnych terenach mając technikę przyszłości do swojej dyspozycji - powiedział Paweł Marchewka z firmy Techland. Znając zaangażowanie Gathering w promocję tego gatunku gier uważamy, że będzie on idealnym partnerem przy Chrome i cieszymy się z możliwości współpracy z nim.
Jako taktyczna gra FPP, Chrome powiększy naszą dość silną grupę tytułów z tego gatunku, jednocześnie oferując graczom bardzo oryginalne środowisko oraz różnorodne style gry - powiedział Gary Lewis, Interantional Managing Director z Take Two Europe. Demo gry stało się bardzo popularne wśród graczy na całym świecie i spodziewamy się takiego samego zainteresowania pełną grą we wrześniu.
 
Mapy i konwersje 2003-07-20 00:00
(niedziela)
W związku z dużym zainteresowaniem, jakim cieszy się ChromEd, niedługo ma powstać specjalna strona poświęcona tworzeniu map i konwersji Chrome. Tymczasem pierwsze mapy stworzone przez fanów Chrome, możecie pobrać stąd.
 
 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11Take-Two Interactive o CHROME

Gathering.com o CHROME

Techland na targach - galeria

zdjęcia z prapremiery CHROME