http://www.techland.pl1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 
Chrome wysłany do sklepów w Ameryce Północnej 2003-10-31 11:34
(piątek)
Producent gry Chrome pragnie poinformować, że Chrome wysłany został do sklepów w Ameryce Północnej. Jak informuje dyrektor marketingu Strategy First Steve Milburn Chrome to shooter wymagający od gracza myślenia. Podobnie jak w grach System Shock i Deux Ex, gracz musi starannie dobrać broń i ekwipunek, używać implantów, aby podnieść swoje zdolności oraz wiedzieć kiedy podkraść się do wroga a kiedy zasypać przeciwników gradem pocisków. Umiejętne wykorzystanie każdego z tych elementów stanowić może różnicę o przetrwaniu bądź śmierci.
Dystrybutorem gry w Ameryce Północnej jest firma ATARI.
Więcej informacji o grze na stronach www.chromethegame.com oraz www.strategyfirst.com
 
Ruszają niemieckie strony www.chromethegame.com 2003-10-30 17:17
(czwartek)
W dniu dzisiejszym firma Techland uruchomiła niemiecka wersję stron poświęconych grze Chrome. Zapraszamy wszystkich niemieckojęzycznych użytkowników gry Chrome oraz osoby pragnące uzyskać więcej informacji o produkcie na strony www.chromethegame.com/de. Jednocześnie uruchomione zostaje też niemieckie forum dyskusyjne o grze Chrome, zapraszamy do wymiany informacji i dyskusji na www.forum.chromethegame.com/de
 
Soundtrack wysłany 2003-10-29 15:18
(środa)
W dniu dzisiejszym firma Techland zakończyła wysyłkę płyt z soundtrackiem z gry Chrome. Płyta zawiera utwory muzyczne, które można usłyszeć podczas rozgrywki jak i te, które w grze się nie znalazły. Dodatkowo wszyscy użytkownicy, którzy zarejestrowali się na stronie www.chromethegame.com dostaną prezent w postaci płyty z patchem 1.1.1.0.
Mamy nadzieję, że zarówno soundtrack jak i spatchowana wersja gry uprzyjemnią graczom długie jesienne i zimowe wieczory.
 
Aktualizacja do regionalnych wersji 1.1.1.0 2003-10-16 15:55
(czwartek)
Od dzisiaj na stronie www.chromethegame.com dostepne są aktualizacje dla posiadaczy gry w wersji niemieckiej oraz wersji world wide (Australia, Nowa Zelandia, Turcja, RPA, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabia Saudyjska, Katar, Bahrajn Oman i Kuwejt). Patche można pobrać również z podanych poniżej lokacji: Niemcy, World Wide
 
 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11Take-Two Interactive o CHROME

Gathering.com o CHROME

Techland na targach - galeria

zdjęcia z prapremiery CHROME