http://www.techland.pl1 2 3 4 5 6 7 8 9
 
FPP MegaZin o CHROME 2003-05-20 10:29
(wtorek)
Szykuje się rewelacyjna gra FPP i to zrobiona przez Polaków! Jeśli wszystkie obietnice autorów się sprawdzą, Chrome będzie milowym krokiem w swoim gatunku. Poza tym będzie w stanie konkurować z światową czołówką gier FPP. Nie pozostaje nic innego, jak zacierać ręce i oczekiwać tej pozycji z niecierpliwością.
 
Revolter o CHROME 2003-05-20 10:28
(wtorek)
Życzę powodzenia naszym programistom i miejmy nadzieję, że jest na co czekać, że doczekamy się wspaniałego polskiego Fpp'a, dzięki któremu zdobędziemy sławę za oceanem.
 
Wirtualna Polska o CHROME 2003-05-20 10:27
(wtorek)
Firma Techland to niewątpliwie jeden z lepszych developerów gier w naszym kraju. Bardzo atrakcyjnie zapowiada się kolejny produkt Techlandu o nazwie Chrome, który być może pokaże, iż "Polak potrafi". Realistyczna grafika, olbrzymie lokacje bogate w szczegóły, przeciwnicy o wysokim współczynniku sztucznej inteligencji, możliwość gry przez sieć to tylko niektóre z wielu rzeczy, jakie nas spotkają w Chrome. Ładna, dopracowana grafika naprawdę robi wrażenie, ale nie tylko ona ma nas zachwycić.
 
Gry-Online chwalą CHROME 2003-05-20 10:24
(wtorek)
Całość tej słodyczy ogarniając, przychodzi mi stwierdzić, że "Chrome" zapowiada się na grę co najmniej nieprzeciętną, oddającą w ręce graczy tak bogaty arsenał przyszłościowych środków prowadzenia walki, jakim ani "Deus Ex" nie mógł się pochwalić, ani żadna inna dotychczasowa produkcja. Jeśli wszystkie zapewnienia, prezentacje i obietnice Techlandu znajdą odbicie w rzeczywistej grze, jeśli jej twórcy nie bez kozery odwołują się do podobieństw względem "Soldier of Fortune" i jeśli przyświeca im cel stworzenia jeszcze doskonalszego symulatora walki i odstrzeliwania kończyn, wówczas naprawdę jest na co czekać.
 
Interia o CHROME 2003-05-20 10:23
(wtorek)
Patrząc na bardziej techniczną stronę gry, na dzień dzisiejszy wygląda wspaniale, choćby grafika pokazana na dołączonych screenach. Co najciekawsze, na świetnej grafice nie poprzestano, bowiem Techland obiecuje, iż stworzy znakomity system szczegółów postaci. Podsumowując wszystko powiem, iż ta produkcja utrzymuje mnie w duchu stwierdzenia, że jednak "Polak potrafi"!
 
Top Secret o CHROME 2003-05-20 10:19
(wtorek)
"Chrome - polska gra z szansami na światowy sukces. Chrome błyszczy swoim niesamowitym enginem graficznym. Grafika wygląda fenomenalnie. Tak pięknej dżungli jeszcze nie widzieliśmy. Bardzo mile zaskakuje lekka nuta RPG. Ta gra ma zadatki na wielki przebój i z całej siły trzymam kciuki za jej światowy sukces."
 
 

1 2 3 4 5 6 7 8 9Take-Two Interactive o CHROME

Gathering.com o CHROME

Techland na targach - galeria

zdjęcia z prapremiery CHROME