http://www.techland.pl


 

RMG Conquistador

Czterokołowy pojazd terenowy. Uniwersalny, niezawodny i trwały. Nazywany często "Zdobywcą pogranicza", RMG skonstruowany został w federalnych laboratoriach w 2184 roku. Jest on standardowym federacyjnym pojazdem lądowym, oraz najbardziej popularnym na terenie pogranicza dwuosobowym środkiem transportu.
 
B303 Speeder

Jednoosobwy ścigacz antygrawitacyjny. Niepopularny tak jak kołowe pojazdy z powody wysokich kosztów utrzymania. Dzięki jednak niepodważalnej przewadze, jaką jest mozliwośc utrzymywania wysokiej-maksymalnej prędkości niezależnie od powierzchni terenu, B303 zdobywa sobie coraz większą popularność. Od roku 2192 odziały terraformujące pracujące w systemie Walkirii są wyposażane w ścigacze.
 
ArmoBeetle Mark IV

Kołowy transporter opancerzony. Wielokrotnie sprawdzony przez Korpus Ekspedycyjny podczas różnorodnych misji, ArmoBeatle4 jest opancerzony policeramicznym stopem i uzbrojony w 20mm działko HEX. Poza kierowcą mieści się w nim pięć osób, posiada on kompleksowy system zarządzania polem walki.
 
GOLEM IV

Niesamowicie trwały, odporny i niezawodny ciężki pojazd kroczący. Jest on standardowym wyposażeniem oddziałów liniowych. Uzbrojony w potężne działko HEX i łatwy w transporcie Golem IV stanowi trzon lądowych odziałów szybkiego reagowania.
 
TC SteelGuardian

SteelGuardian to lekki pojazd kroczący wyprodukowany przez TC głównie do użytku w miastach jako odpowiedź na zapotrzebowanie składane przez prywatne agencje i korporacje. Z racji na możliwość działana w ciężkich warunkach SteelGuardian znajduje coraz więcej uznania na planetach pogranicza. Słuzy tam korporacjom w odziałach zwiadowczych i wartowniczych.
 
Samson 7T7

Lekki transporter latający. Mimo niewilkich rozmiarów, posiada duża przestrzeń ładunkową oraz wyśmienite parametry lotu. W połączeniu z wysoką jakością wykonania sprawia, że 7T7 jest idealnym powietrznym transportowcem.
 
T3 Corsair

Corsair to krótkiego zasięgu pojazd latający służący do szybkiego transportu do 6 ludzi(w tym pilot) wraz z wyposażeniem. Z racji dużej szybkości, mimo niewielkiego zasięgu idealnie nadaje się do szybkich desantów na terytorium wroga.Take-Two Interactive o CHROME

Gathering.com o CHROME

Techland na targach - galeria

zdjęcia z prapremiery CHROME