http://www.techland.pl1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 
Chrome już w sklepach na zachodzie! 2003-09-18 14:15
(czwartek)
19 września Chrome będzie dostępny w sprzedaży w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Danii, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech, Belgii, Holandii i Luksemburgu. Zamówienia w tych krajach realizowane są na stronie naszego dystrybutora www.gathering.com.
Na stronie www.chromethegame.com można znaleźć szczegółowe informacje na temat gry (demo, screenshoty, trailery, ...). Zapraszamy do dyskusji na forum.
 
Długo oczekiwane demo Chrome już dostępne 2003-09-12 17:06
(piątek)
Oficjalne, angielskie demo gry Chrome jest już dostępne. Wersja demonstracyjna pokazuje jak wygląda pierwszy poziom gry oraz pozwala wypróbować niektóre dostępne w grze bronie czy nowatorski system implantów.
Lista serwerów, z których można pobrać demo dostępna jest pod tym adresem. Zapraszamy do pobrania pliku.
 
Pierwsze wrażenia z GC i ECTS 2003-09-08 12:12
(poniedziałek)
W ostatnich dniach sierpnia odbyły się dwie największe europejskie imprezy targowe branży rozrywki elektronicznej - targi ECTS w Londynie i Games Convention w Lipsku. Firma Techland prezentowała na obu targach swoje produkty - Chrome i Xpand Rally, oraz jako wydawca grę z gatunku cRPG - Weird War.
Gry prezentowane przez Techland spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem zarówno przez dziennikarzy odwiedzających targi, jak i liczne rzesze zwiedzających. Na GC stoisko firmowe Techlandu przeżywało prawdziwe oblężenie, a polskie hostessy przebrane za Carrie z Chrome uznane zostały za najładniejsze dziewczyny na targach.
Na targach w Londynie Chrome, Xpand Rally i Weird War prezentowane były na stoisku firmowym Intela.
Wszyscy gracze którzy nie odwiedzili stoiska firmy Techland na żadnej z imprez będą mieli wkrótce okazję obejrzeć trailery i dema przygotowane na targi, a już dzisiaj zapraszamy do galerii ze zdjęciami z GC i ECTS.
 
Nowe tapety z Chrome 2003-09-05 10:33
(piątek)
W sekcji pliki autorzy Chrome zamieścili 4 zestawy tapet do pobrania. Zestawy te zawierają łącznie 26 grafik przedstawiających wybrane elementy gry - głównych bohaterów, rozległe krajobrazy, pojazdy i komputerowych przeciwników. Wszystkie tapety są w rozdzielczości 1024x768 i z pewnością każdy z fanów Chrome znajdzie coś dla siebie.
Zachęcamy do przejrzenia wszystkich zestawów: zestaw 1, zestaw 2, zestaw 3 i zestaw 4, aby wybrać najlepszą tapetę na swój pulpit.
 
 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11Take-Two Interactive o CHROME

Gathering.com o CHROME

Techland na targach - galeria

zdjęcia z prapremiery CHROME