http://www.techland.pl1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 
Chrome - patch 1.0.2 2003-07-11 00:00
(piątek)
Od dzisiaj jest dostępny nowy patch do Chrome.
Patch w wersji 1.0.2 poprawia w stosunku do wersji 1.0.0 działanie dedykowanego serwera, usuwa problemy z zapisem/odczytem gry w niektórych misjach oraz poprawia kilka mniej znaczących błędów. Pełna lista zmian dostepna jest tutaj
Patch może być instalowany na wersji 1.0.0 lub 1.0.1 (zawiera w sobie poprawki z wersji 1.0.1).
Patch można pobrać tutaj
 
Prezent dla posiadaczy Chrome 2003-07-07 00:00
(poniedziałek)
Firma Techland informuje o akcji promocyjnej dla wszystkich użytkowników wczesnej wersji gry Chrome.
Osoby które zakupiły bądź zakupią Chrome do dnia 20 sierpnia 2003 włącznie otrzymają oryginalną płytę ze ścieżką dźwiękową gry zupełnie gratis! Na płycie oprócz kompozycji z Chrome słuchacze znajdą kilka utworów, które nie znalazły się w ostatecznej wersji gry.
Aby otrzymać powyższą płytę, należy zarejestrować się na stronie http://pl.chromethegame.com/rejestracja
 
Chrome - soundtrack 2003-07-04 00:00
(piątek)
Chrome może się poszczycić doskonałą oprawą muzyczną tworzącą jedyny w swoim rodzaju, filmowy klimat. Ścieżkę dźwiękową autorstwa Pawła Błaszczaka przyjdzie nam podziwiać w Chrome zarówno w menu głównym jak i podczas charakterystycznych akcji w grze, w trakcie których muzyka zmienia się, aby podkreślić to co dzieje się na ekranie.
Mamy również niespodziankę dla czytelników w postaci maintheme'a - czyli przewodniego utworu ze ścieżko dźwiękowej Chrome. Plik o formacie ogg (odczytuje go Winamp) ważący 1.03MB ściągniecie stąd
Życzymy miłego słuchania.
 
Chrome - ChromEd 2003-06-30 11:43
(poniedziałek)
Kilka dni temu ruszyła strona
ChromEd
, poświęcona edytorowi załączonemu do gry Chrome. Edytor ten pozwala na tworzenie map multiplayerowych, singleplayerowych misji, ale też modów i konwersji gry Chrome, zmieniających go w zupełnie inną grę. Ze strony będziecie mogli pobrać wszelkie informacje potrzebne do rozpoczęcia pracy z ChromEd'em.
Do oficjalnej światowej premiery Chrome pozostały jeszcze 2 miesiące, dzięki czemu polscy gracze mają szansę stworzyć najpopularniejsze mody sieciowe zbudowane na engine Chrome.
Zachęcamy wszystkich do udziału w międzynarodowym sukcesie gry Chrome - powiedział Paweł Marchewka, dyrektor firmy Techland, a zarazem kierownik projektu Chrome.
Zapraszamy do pobrania pierwszych części tutoriala.
 
 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11Take-Two Interactive o CHROME

Gathering.com o CHROME

Techland na targach - galeria

zdjęcia z prapremiery CHROME