http://www.techland.pl1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 
Chrome - demo już wkrótce 2003-06-04 00:00
(środa)
W lipcowym numerze CD Action zostanie opublikowane długo oczekiwane, ekskluzywne, singleplayerowe TestDemo Chrome. Test-Demo jest w pełni grywalną wersją gry Chrome i zawiera jedną z pierwszych misji z gry. Znajdziemy w niej kilka rodzajów broni, część pojazdów oraz implantów znajdujących się w pełnej wersji. Oficjalna wersja demonstracyjna gry ukaże się prawdopodobnie dopiero po premierze gry, niemniej TestDemo powinno w znacznym stopniu przekonać wszystkich sceptyków tej w pełni polskiej produkcji.
 
Chrome już udźwiękowiony 2003-06-02 00:00
(poniedziałek)
Od kilku dni trwa przedsprzedaż jednej z najgłosniejszych polskich gier - Chrome. Przed-premierowy egzemplarz można zarezerwować na stronie www.chromethegame.com/sprzedaz. Składając zamówienie przedpremierowe wraz z grą otrzymasz ekskluzywną koszulkę Chrome (w wybranym rozmiarze).
Informujemy również, iż nagrania aktorów podkładających głosy głównych bohaterów w grze zostały zakończone. Głosy wszystkich bohaterów Chrome były nagrywane przez profesjonalnych aktorów w studiu AudioGodz, współpracującym z takimi wytwórniami jak Disney czy Dreamworks. Wybraliśmy studio AudioGodz, ponieważ wierzymy, że dzięki ich doświadczeniu przy produkcji takich hitów jak Warcraft 3, Diablo, Diablo2 czy Unreal 2 zapewnią oni profesjonalny poziom angielskiej wersji Chrome. - komentuje Hanna Gehrke-Rosiecka z firmy Techland.
 
Tryb multiplayer w Chrome 2003-05-30 00:00
(piątek)
Chrome oprócz trybu singleplayer zawiera także 5 trybów rozgrywki multiplayerowej: Deathmatch, TeamDeathMatch, Domination, Assault i Capture The Flag. Dodatkowym, szóstym trybem jest specyficzny wariant trybu Domination - Total Domination, w którym celem jest zajęcie i utrzymanie baz, a punkt przydzielany jest za jednoczesne utrzymanie wszystkich baz przez określony czas.
Tryby multiplayerowe wykorzystują wszystkie cechy trybu singleplayer - rozległe tereny, pojazdy i system cybertechnologii, co daje graczom niespotykane dotąd możliwości stosowania nowych taktyk.
 
Chrome - pobierz trailer z E3 2003-05-27 00:00
(wtorek)
Od dzisiaj można już pobrać prezentowany na E3 trailer Chrome. "Trailer nie różni się znacznie w swej formie od poprzedniego trailera ECTS, jest on jednak wykonany w większości na bazie nowej DirectX'owej wersji Chrome. Zdecydowaliśmy się go zaprezentować również tym polskim fanom gier, którzy nie mieli szansy odwiedzić naszego stoiska w Los Angeles" - komentuje Przemysław Marmul z firmy Techland. Prawie dwuminutowy trailer jest dostępny w dwóch wersjach różniących się rozdzielczością i rozmiarem - 400x300 - 24 MB i 640x480 - 36 MB. Trailer prezentuje wybrane ujęcia z Chrome, dając przedsmak tego, co Was czeka już 16 czerwca - w dniu premiery Chrome.
 
 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11Take-Two Interactive o CHROME

Gathering.com o CHROME

Techland na targach - galeria

zdjęcia z prapremiery CHROME