http://www.techland.pl


 

TS12 Eye Scope

Sztandarowy produkt monopolisty na rynku implantologii oka, korporacji Toshi-Sendai. Cyborgizacja siatkówki lewego oka, dająca użytkownikowi optyczne zbliżenie podczas celowania z dowolnej - nie posiadającej zintegrowanych systemów optycznych broni.

 
FDA210 Dermal Armor

Biocybernetyczny przeszczep dermalny, produkowany przez wiele korporacji na licencji rządowej. Głównym odbiorcą jest armia, ale kilka wersji dostępnych jest również na rynku cywilnym. Powłoka pokrywająca całą powierzchnię skóry redukuje skutki wszelkich otrzymywanych obrażeń.

 
HITENDO Motion Improver

Przeszczepy ścięgnowo-ceramiczne zintegrowane ze wzmocnionym sztucznym sercem. Efektem implantacji jest znaczne zwiększenie maksymalnej szybkość biegu użytkownika. Zaprojektowany przez słynnego Yusagi Ko, model HITENDO cechuje się niemal dwukrotnie większą, w porównaniu z produktami konkurencyjnymi, wydajnością.

 
OCI TAS v1.4 Targeting Assistance

OCI TAS v1.4 to neurokoordynator drugiej generacji, produkowany od niespełna roku przez korporację OCI, znaną do tej pory dzięki niezwykłej jakości modelom broni ręcznej. Przeprowadzane na zlecenie SpecForce'u testy laboratoryjne TASv1.4, wykazały zadziwiającą, sięgającą 27% poprawę celności prowadzenia ognia przy użyciu dowolnej, nie posiadającej zintegrowanych systemów optycznych broni ręcznej.

 
ML-2002 Muscle Improver

ML-2002 to zestaw hydraulicznych siłowników przedramion. Dzięki wysokiej jakości, oraz przystępnej cenie, jest niezwykle popularny wśród najemników z pozarządowych agencji. Znacznie redukuje siłę odrzutu podczas prowadzenia ognia z broni ręcznej. Z racji automatycznej stabilizacji broni pozwala na prowadzenie celnego ognia nawet w przypadku otrzymywania trafień od nieprzyjacielskiego ognia.

 
Szarzkohl Thermo IV Thermovision System

Nieco już przestarzały, choć ciągle masowo używany, system projekcji siatkówkowej, dający użytkownikowi możliwość podglądu otoczenia z wykorzystaniem podczerwieni. System bardzo popularny, choć odradzany przez Federalny Instytut Cybernetyki i Człowieczeństwa, z uwagi na brak opieki technicznej ze strony producenta.

 
TX 483-01 Reflex Improver

Bezpośredni wszczep mózgowy pozwalający na natychmiastowe podporządkowanie wszelkich funkcji organizmu jednemu celowi - zwiększeniu refleksu i szybkości działania użytkownika. Po aktywacji wszczep przejmuje kontrolę nad wydzielaniem części hormonów i wpływa na kontrolę bodźców docierających do mózgu.
Take-Two Interactive o CHROME

Gathering.com o CHROME

Techland na targach - galeria

zdjęcia z prapremiery CHROME